SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Hakkımızda

 Dilara Gül  ' Senin Tarzın ' Sloganıyla çıktığı bu yolda, en trend ve en yeni ürünleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite ve güven sağlamayı hedefleyen dilaragul.com.tr e-ticaret sitesinde hizmet veren bir Türk markasıdır.

12 yılı aşkın tekstil ve hazır giyim sektörünün operasyonel ve birebir sıcak satış alanlarında tecrübesini geliştiren Dilara Gül, hızlı değişen moda akımında kendine özgün stilleri araştırıp bularak, üretimini ve tedariğini yapmayı hedeflerek dilaragul.com.tr adresini kurarak çeşitli yerli markalarla iş birliği yaparak her bütçeye ve her yaşa uygun ürün gamı ile müşterileriyle buluşmuştur.

En büyük hayallerinden biri olan Butik Mağaza açma ve ülkesine istihdam sağlama, çevresine yararlı olma hedefine doğru yürürken, ülkemizin hatta dünyanın yaşadığı pandemi nedeniyle ertelemek zorunda kaldığı için, mevcut pazaryeleriyle ve  instagramda kısa sürede müşteri memnuniyetini kazanarak, belirli bir kitleye ulaşan dilaragulmoda sayfası ile yılmadan hedeflemiş olduğu hayellerinin basamakları birer birer çıkmaya devam ediyor.

  • En Trend ve En Yeni Ürünler
  • Kalite ve Güven 
  • Müşteri Memnuniyeti

İlkeleriyle sizlerin beğenisini ve memnuniyetini kazanmaya devam edecek.Siz değerli müşterilerine, yaşamış olduğu tecrübeler doğrultusunda, sorunlarınıza yakından ilgi göstererek, her müşteriye özel davranarak, bulunduğumuz noktadan yukarıya doğru, siz değerli müşteriler sayesinde devam edecektir.

 

 

"Kalbinde gerçek inanç ve cesareti olan her zaman kazanır.

Aamir Khan

 

 

Copyright 2024 dilaragul.com.tr - Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Ödeme Sistemleri
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et